Tu jesteś: Strona główna · Blog

DZIĘKUJE ZA 1 %

 Z całego serca pragnę podziękować za przekazanie mi 1 % podatku. Jak co roku nie zapominacie o mnie i moich problemach zdrowotnych. Nie zapominacie  jak kosztowne jest moje leczenie . Dlatego z całęgo zerca jeszcze raz dziękuję za wsparcie.

Komentarze (0) 02.11.2016. 09:59

1% Podatku

5

Komentarze (0) 31.01.2016. 22:23

1 % Dziękuję :-)

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim za przekazanie mi 1% swojego podatku. Dla mnie to bardzo cenny gest i wiem że są osoby,bez których moje leczenie nie przebiegało by prawidłowo.

                                                     DZIĘKUJĘ

                                           

Komentarze (0) 26.11.2015. 11:10

Angina ropna :(

 Infekcja za infekcją. Misiąc temu zaczoł mnie męczyć okropny kaszel, chwilami brakowało mi oddechu. Lekarz rodzinny przepisał  mia antybiotyk, po którym nic mi nie przeszło, następnie włączono mi zastrzyki,oraz kolejny antybiotyk. To wszystko w ciągu tygodnia. Teraz kolejna infekcja. W piątek źle się czulam i poszłam do lekarza z bólem gardła,brzucha i stanem podgorączkowym.Okazało się że infekcja  górnych dróg oddechowych. Niestety przez weekend temperatura się podniosła do 38- 39 C. Dodatkowo, dreszcze, bó głowy, okropny ból gardła, brak apetytu.Oczywiście od dwych dni nic nie mogę przełknąć. Lekerz dziś przepisał mi zastrzyki domięśniowo, ponieważ okazało się że  rozwineła się angina ropna. Czuje się bardzo źle, jestem osłabiona, nie mogę jeść, bó się nasila.Mam nadzieję że zastrzyki zaczną działać.

Komentarze (0) 09.11.2015. 13:08

Grypa zaatakowała

Co czasem dobre szybko się kończy.Niestety  grypę mam drugi raz w życiu ale daje mi nieźle w kość. Od   wtorku zaczełam źle się czuć, niewielka temperatura, ogólne  osłabienie,ból mięśni, okropny kaszel, ból gardła.Po wizycie u lekarza ,która nie moga się zakończyć inaczej niż antybiotykiem wirus rozłożył mnie całkowicie. W srodę temperatura powyżej 38  stopni a w nocy 39.8. Noc przespana częściowo, rano obudziłam się z jeszcze wiekszym kaszlem,bólem głowy,gardła..Dziś, w ciągu dnia utrzymuje sie  37.5.38.5, więc mam nadzieje ze najgorsze juz zamną..Nie poddajcie się wirusowi,walczcie jak ja choć nie do końca daje mu rade. Ale póki co mam nadzieje ze szybko minie i nie będzie żadnych powikłań.         

                          Zdrowia  dla wszystkich                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Komentarze (0) 26.02.2015. 21:58